Fotelik Kiddy Evolution Pro 2

Evolution Pro 2

Jedyna na świecie funkcja rozkładania do pozycji leżącej zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo.


Grupa 0+
Do ok. 15 miesięcy
Maks. 13 kg

Evolution Pro 2 posiada ergonomiczną funkcją rozkładania, przeznaczoną do wykorzystywania poza samochodem. Dzięki dużym wymiarom, a także możliwości rozłożenia do pozycji leżącej oraz indywidualnego dopasowania do rozmiaru dziecka oferuje wygodną alternatywę dla gondoli w wózkach.

Pediatrzy i położne zalecają pozycję leżącą zwłaszcza w przypadku dłuższych podróży, gdyż ta pozycja jest lepsza dla rozwijającego się kręgosłupa dziecka. Fotelik w samochodzie może być przypięty za pomocą pasa samochodowego lub użyty w połączeniu z Kiddy Isofix Base 2. Połączenie Evolution Pro 2 z bazą isofix następuje po jednym kliknięciu.

Dzięki tym cechom w crash testach Stiftung Warentest i ADAC fotelik Evolution Pro 2 uzyskał ocenę "dobry" (1,9)

kiddy evolution pro 2

Nagradzane bezpieczeństwo

Fotelik Evolution Pro 2 otrzymał ocenę "dobry" (1.9) od Stiftung Warentest i ADAC,

a także ocenę "bardzo zalecany" od TCS i "dobry" od ÖAMTC.
Model Evolution Pro 2 jest również zgodny z normą ECE-R44/04, zgodnie z którą badane jest zachowanie podczas zderzeń czołowych, tylnych oraz dachowania.

Idealny System Podróżny

W połączeniu z wózkami Kiddy Evolution Pro 2 tworzy idealny System Podróżny i jest wygodną alternatywą dla gondoli dzięki funkcji rozkładania do pozycji leżącej.

Doskonały dla każdego rozmiaru

Evolution Pro 2 można dopasować do wzrostu dziecka za pomocą wkładek dla noworodków oraz pięciopunktowego systemu szelek. Jest duży i dzięki temu nadaje się również dla większych dzieci.

Duża budka przeciwsłoneczna

Duża budka przeciwsłoneczna w pełni regulowana, chroni dziecko przed słońcem i wiatrem.

Miękko wyściełane tapicerki

Miękko wyścielone tapicerki fotelika są bardzo wygodne dla dziecka. Można je zdjąć szybko i łatwo, i uprać w temp. 30°C.

Prosta i bezpieczna instalacja fotelik Evolution Pro 2 można zainstalować bezpiecznie w samochodzie przypinając go pasem bezpieczeństwa albo przy użyciu Kiddy Isofix Base 2. (baza jest niest na wyposażeniu fotelika, można bazę dokupić)

Możliwe Stosowanie w samolotachTen fotelik samochodowy został zatwierdzony przez TÜV Rheinland i Federalnego Urzędu Lotnictwa do użytku w samolocie.Po locie na wakacje można również używać fotelika bezpieczeństwa w wynajętym samochodzie w miejscu docelowym, dzięki czemu nie trzeba wprowadzać żadnych kompromisów w zakresie bezpieczeństwa.

 

Wyjątkowa funkcja rozkładania do pozycji leżącej na Świecie


Technologia przebadana i opatentowana przez Kiddy została specjalnie opracowana dla potrzeb noworodków i wcześniaków. Jako że ich mięśnie szyi nie są jeszcze w pełni wykształcone, w trakcie snu głowa może łatwo przechylić się do przodu, powodując problemy z oddychaniem i potencjalne niedotlenienie. Można temu zapobiec układając dziecko w poziomie.

Po pociągnięciu za rączkę "plecy wewnętrznę" w nosidełku przesuwają się do pozycji płaskiej. Rama wewnętrzna służy również do pochłaniania energii w razie wypadku lub jazdy po nierównych drogach i chroni wrażliwy kręgosłup dziecka. Pediatrzy i położne zalecają pozycję leżącą zwłaszcza w przypadku dłuższych podróży, gdyż ta pozycja jest lepsza dla rozwijającego się kręgosłupa dziecka.

100a1e4597_04.png

 

Różowy Oliwkowy Granatowy
evolution-pro-2-berry-pink-41920EV120-s_ evolution-pro-2-cactus-green-41920EV122- evolution-pro-2-mountain-blue-41920EV124
Szary Czarny Zielony
evolution-pro-2-polar-grey-41920EV125-s_ evolution-pro-2-mystic-black-41920EV123- evolution-pro-2-spring-green-41920EV127-
Niebieski Czerwony  
evolution-pro-2-summer-blue-41920EV121-s evolution-pro-2-chili-red-41920EV126-s_0  
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl