Fotelik Avionaut Pixel Pro i-size 0-13 kg

                          Avionaut Pixel Pro i-Size

                                  0-13 kg, 40-86cm,

 

 

             Bardziej niż doskonały – fotelik samochodowy Pixel Pro to ulepszona wersja cenionego przez rodziców i wielokrotnie nagradzanego modelu Pixel. Dynamicznie rozwijająca się technologia pozwala nam tworzyć coraz lepiej dopracowane rozwiązania: bezpieczniejsze, wygodniejsze, bardziej funkcjonalne. Fotelik dla noworodków i niemowląt Pixel Pro ma ulepszoną struktura EPP, bardziej przyjazną dla skóry dziecka tapicerkę i nową, dłuższą budkę, która jeszcze skuteczniej osłania małego pasażera.

 

                EPP - Jeszcze doskonalsze rozwiązanie

        Skorupa w Pixelu PRO podobnie jak w cenionym Pixelu stworzona jest dzięki opatentowanemu rozwiązaniu z wykorzystaniem EPP. Zapewnia to lekkość fotelika, a w tej wersji także zupełnie nowy design. Pixel PRO dzięki temu zyskał odświeżony wygląd, który docenią esteci i osoby poszukujące produktów wysokiej jakości. EPP zapewnia nie tylko lekkość skorupy, jest także ekologicznym materiałem. Przede wszystkim dzięki swoim właściwościom zapewnia bezpieczeństwo oraz ergonomię podczas podróży.

 

TKANINA - Jeszcze bliżej natury

Nowa perspektywa w Pixelu PRO to także nowa tkanina. Wykorzystaliśmy naturalną, przyjazną dziecku tkaninę, która podnosi komfort. użytkowania fotelika przez maluszka. Dzięki zastosowaniu nowej, delikatnej tkaniny w foteliku Pixel PRO na wyższy poziom wzniosła się także cyrkulacja powietrza pomiędzy wkładką, a małym podróżnikiem.

 

 

DASZEK - Inna perspektyw

W odpowiedzi na wiadomości rodziców i sugestie spływające z rynku przemianę przeszedł także daszek. Zyskał on nową, niezależną konstrukcję. Budka została wydłużona, tak by jeszcze lepiej chronić dziecko przed promieniowaniem UV. Ponadto warto podkreślić, że elastyczna, poliestrowa dzianina, z której budka została wykonana w pełni przepuszcza powietrze, dbając o komfortowy wypoczynek

 

 

 

Komfort rodziców to także najnowsze normy bezpieczeństwa, które posiada fotelik. Pixel PRO pozytywnie przeszedł testy ADAC uzyskując dobre noty. Spełnia także normy i-Size i ECE-R129. Został również doceniony przez AGR, czyli niemieckie stowarzyszenie na Rzecz Zdrowych Pleców.

 

 

Wkładka wypełniająca z pasami 

Dodatkowa wypełniająca wkładka dla noworodka doskonale dopasowuje się do najmłodszych pasażerów. Wkładka zapewnia większe bezpieczeństwo w przypadku najmniejszych dzieci podczas ich pierwszych podróży. Opracowana we współpracy z autorytetem w dziedzinie fizjoterapii i rozwoju dziecka. Zapewnia stabilizację i prawidłowe ułożenie dziecka w foteliku - miednica, tułów oraz głowa pozostają w linii prostej.

 

 

Rewolucja w prawidłowym ułożeniu dziecka w foteliku

Nowatorska konstrukcja fotelika i wkładki, którą łatwo dostosować do wzrostu, wagi dziecka i jego dojrzałości.

Wkładki stabilizujące zabezpieczają prawidłowe ułożenie miednicy, tułowia i głowy, co poprawia komfort oddychania i pozwala ograniczyć cofanie się treści żołądkowej do przełyku. Lepszy komfort jazdy, większe bezpieczeństwo. Lekki i bardzo wytrzymały fotelik wykonany z materiału EPP ARPRO poprzez swoją elastyczność absorbuje energię zderzenia.

Unikatowa konstrukcja fotelika i wkładki korzystnie wpływa na:

  • Prawidłową mechanikę i komfort oddychania dziecka w trakcie jazdy.
  • Komfortową, dostosowaną do fizjologicznych i biomechanicznych uwarunkowań dziecka, pozycję jego ciała.
  • Pozwala to na ograniczenie cofania się treści żołądkowej do przełyku, a to poprawia i komfort i bezpieczeństwo dziecka.
  • Prawidłowe ułożenie miednicy, tułowia i głowy dziecka (w linii prostej) zwiększa bezpieczeństwo w trakcie zderzenia.
  • Komfort jazdy dzięki wykorzystaniu wkładki zapamiętującej kształt.
  • Kąt ułożenia ciała dziecka w foteliku.
  • Prosty tułów, nóżki zgięte jak w pozycji siedzącej – oferują lepsze warunki neutralizacji siły uderzenia na ciało dziecka w trakcie zderzenia. To automatycznie, niezależnie czy dziecko śpi czy nie, mobilizuje lepszą pracę i reakcje jego ciała, dodatkowo ograniczając skutki uderzenia.
  • Najpewniejsze mocowanie z systemem ISOfix samochodu poprzez innowacyjny system montowania pasów dziecka bezpośrednio do bazy fotelika.
  • Zwiększenie bezpieczeństwa dziecka poprzez wykorzystanie materiału EPP ARPRO redukującego siłę uderzenia bocznego.

 

 

 

 

Pixel PRO zachowuje standardy bezpieczeństwa

Komfort rodziców to także najnowsze normy bezpieczeństwa, które posiada fotelik. Pixel PRO pozytywnie przeszedł testy ADAC uzyskując dobre noty. Spełnia także normy i-Size i ECE-R129. Został również doceniony przez AGR, czyli niemieckie stowarzyszenie na Rzecz Zdrowych Pleców.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl