Promocje
 
Fotelik Avionaut Ultralite

Fotelik samochodowy Ultralite firmy Avionaut przeznaczony jest od urodzenia do 13kg

Avionaut Ultralite to najlżejszy fotelik samochodowy istniejący obecnie na rynku. Jednocześnie bardzo bezpieczny dla dziecka. Świadczy o tym innowacyjna technologia. Fotelik spełnia rygorystyczną, europejską normę i-Size

 

Innowacyjne podejście do komfortu i bezpieczeństwa

W Avionaut Ultralite zastosowano rewolucyjną technologię Pixel. To specjalna konstrukcja fotelika i wkładka - dla zdrowego układu ciała malucha. Dostosowuje się indywidualnie do budowy ciała dziecka. Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Zapewnia optymalną pracę układu oddechowego. Ogranicza cofania się treści żołądkowych (tzw. refluks). Dodatkowo tułów, miednica i główka spoczywają w foteliku w linii prostej - znacznie bezpieczniej! Ciało dziecka w tej pozycji jest mniej narażone na duże siły w czasie wypadku.

Najlżejszy fotelik na świecie!

To 2,5 kg pewnego bezpieczeństwa dziecka. Lżejszego nie znajdziesz. Lekkość fotelika zapewnia długie, komfortowe przenoszenie dziecka. Tak! Ultralite pełni także funkcję nosidełka. To bardzo wygodne, kiedy dużo podróżujesz ze swoim maluszkiem.

Więcej niż norma i-Size

Ultralite oczywiście spełnia normę i-Size. Jest nawet lepszy od wymaganych standardów! Ochrona kręgosłupa dziecka większa prawie o połowę (40%). Główka natomiast o ponad połowę (53%). To pewnne liczby i gwarancja, że dziecko bezpiecznie podróżuje. Lepiej, niż w innych fotelikach 0-13. Przestrzeń w foteliku zapewnia mu idealną wygodę i swobodę ruchów.

Inteligentna pomoc w montażu

Fotelik Ultralite montowany na inteligentnej bazie ISOFIX z nogą stabilizującą. Bazę wyposażono we wskaźniki prawidłowego montażu. Miej pewność, że dziecko podróżuje bezpiecznie. Charakterystyczny dźwięk poinformuje cię, czy instalacja fotelika na bazie przebiegła pomyślnie.

Luksusowy wygląd = luksusowe użytkowanie

Wyjątkowy design fotelika Ultralite doceniono i nagrodzono prestiżową Red Dot Award. To wielka zasługa materiałów wysokiej jakości i starannego wykonania. Jedwabiste, oddychające tkaniny. Miłe w dotyku, przyjemne dla delikatnej skóry dziecka. Zastosowanie pianki tzw. memory foam zapewnia idealne dopasowanie siedziska fotelika do ciała dziecka.

Dodatkowe informacje Avionaut Ultralite: 

  • Łatwo zdejmowana tapicerka.
  • Testowany przez 4 organizacje motoryzacyjne i inżynierskie  (TNO/TASS, IDIADA, CSI, PIMOT).
  • Ergonomiczna rączka. 
  • Zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.
  • Pasuje do większości wózków wraz z adapterami (takie samo wpięcie jak nosidełka Maxi Cosi).
  • Możliwość wysunięcia i zapięcia o rączkę materiałowego daszka. 
  • Funkcja kołyski (połóż na płaskiej powierzchni i bujaj).
  • Dla dzieci w przedziale 45 cm - 86 cm (0-13 kg).

 

KOLORYSTYKA

 

SZARY

 

 

BEŻOWY

 

 

CZARNY

 

CZERWONY

 

 

GRANATOWY

 

GRAFITOWY

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl