Fotelik Cybex Aton S2 i-size

Fotelik Aton S2 i-Size

45-87 CM, MAKS. 13 KG (OK. 24 MIESIĄCE),

UN R129/03 i-Size

 

 

Wszystko, czego dziecko potrzebuje od pierwszej podróży do domu. Fotelik samochodowy dla niemowląt Aton S2 i-Size może pochwalić się eleganckim designem i przebadanymi zabezpieczeniami, a także zapewnia niezawodną ochronę i stylowy komfort od samego początku.

Najważniejsze informacje:

  • Spokojne podróże dzięki sprawdzonemu bezpieczeństwu
  • Zmniejsza siłę uderzenia w przypadku kolizji bocznej
  • Rośnie razem z dzieckiem

Zintegrowany system ochrony przed uderzeniem bocznym

System ochrony przed uderzeniem bocznym, który można rozłożyć po stronie drzwi, przenosi nawet 25% siły uderzenia bocznego na skorupę pochłaniającą energię, pomagając zapewnić większe bezpieczeństwo na drodze.

 

 

11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka

Dzięki 11-stopniowej regulacji wysokości zagłówka fotelik samochodowy dla niemowląt rośnie razem z dzieckiem aż do ukończenia przez nie 24. miesiąca życia. Głowa, szyja i ramiona mają zapewnione ergonomiczne podparcie na każdym etapie, natomiast pasy bezpieczeństwa automatycznie dostosowują się do każdego etapu wzrostu.

 

Wbudowana budka przeciwsłoneczna XXL z UPF50

Zintegrowana, składana budka przeciwsłoneczna XXL zapewnia wiarygodną osłonę przed promieniami słonecznymi i posiada materiał UPF50+, który chroni wrażliwą skórę dziecka. Poza samochodem budka zapewnia także ochronę przed wiatrem.

 

Lekki

Model Aton S2 i-Size waży zaledwie 4,2 kg i można go łatwo przenosić i ustawiać w samochodzie lub na wózku. Dzięki temu nie obciąża Twoich pleców i pozwala przenosić nawet dwuletnie dziecko bez żadnego wysiłku.

 

Wyjmowana wkładka dla noworodka

Idealne dopasowanie od pierwszego dnia. Wkładka dla noworodka zapewnia dzieciom o długości ciała sięgającej 60 cm ergonomicznie podparcie, którego potrzebują. Wkładkę można bez problemu usunąć, gdy dziecko podrośnie. Pamiętaj, aby zapewnić dziecku optymalny komfort od pierwszego dnia.

 

Najnowsza norma bezpieczeństwa R129/03Modele Aton S2 i-Size i Base One opracowano i zatwierdzono zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa R129/03, w tym badaniami kompatybilności i lepszej ochrony na wypadek uderzeń bocznych, przewidzianymi dla wersji i-Size.

Długość
660 mm
Szerokość
440 mm
Wysokość
390 - 565 mm
Waga
4.2 kg

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl