Fotelik Cybex Cloud Z i-size by Jeremy Scott

Cloud Z i-Size fotelik samochodowy 0-13 kolekcja Wings


Fotelik samochodowy Cloud Z i-Size - o 15% lżejszy następca nagradzanego modelu Cloud Q.

 

Pomysły Scotta na temat popkultury, wysokiej mody i humoru w połączeniu z funkcjonalnością, najwyższymi standardami bezpieczeństwa i eleganckim designem CYBEX wydają się tworzyć połączenie doskonałe. Te przeciwstawne światy mają jedną wspólną cechę: ducha przedsiębiorczości, który przełamuje granice.

Podczas tej drugiej kolaboracji Jeremy Scott i CYBEX połączył siły we wspólną wizję, która ma za zadanie umożliwić rodzicom kontynuację prowadzenia inspirującego stylu życia mimo szaleństwa posiadania dzieci. Międzynarodowy podróże, wyjazdy na zakupy lub spotkania z przyjaciółmi to żaden problem z produktami z kolekcji CYBEX by Jeremy Scott. Limitowana kolekcja bez wysiłku łączy styl z najwyższym komfortem dla Twojego aniołka!

 

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

 

 

Funkcja gondoli

Dzięki większemu podnóżkowi i rozkładaniu do płaskiej pozycji fotelik może zastąpić gondolę w dłuższych podróżach. Dziecko może być przewożone w bezpiecznej i ergonomicznej pozycji. Kąt pochylenia można regulować jedną ręką bez konieczności wyjmowania dziecka z fotelika. Połączenie fotelika z wózkiem z rodziny Cybex lub innych dostępnych na rynku wózków pozwala na stworzenie wygodnego i bezpiecznego systemu travel.

Duży rozkładany daszek

Posiada duży, rozkładany niezależnie od uchwytu daszek, który zapewnia dziecku ochronę przed słońcem dzięki zastosowaniu filtrów UVP 50 plus.

Zintegrowany z pasami zagłówek

Nowy, zintegrowany z pasami, zagłówek może być regulowany w jedenastu pozycjach. Długość pasów zmienia się automatycznie wraz ze zmianą pozycji zagłówka. Pozwala to uniknąć trudności w dopasowaniu oraz błędnego zapinania.

Pasy są skonstruowane w kształcie litery "Y". Wysokość pasów dopasuje się automatycznie do wysokości zagłówka.

L.S.P - ochrona boczna

Opatentowany system pochłaniania sił działających na wypadek uderzenia z boku samochodu. Energia jest tu pochłaniania w jej wczesnym stadium, a pozycja głowy pozostaje w bezpiecznym położeniu.

 

Dostępny z Technologią SensorSafe

Przy pomocy nowego systemu monitorowania SensorSafe, CYBEX przedstawia technologię, która zapobiega możliwym sytuacjom krytycznym w samochodzie. System SensorSafe dostępny jest dla wybranych fotelików samochodowych i-Size linii Platinum oraz Gold. Składa się z klamry, która przymocowana jest do pasów bezpieczeństwa i za pomocą Bluetootha połączona jest z aplikacją w smartfonie. W sytuacji, która może być niebezpieczna dla dziecka – w momencie rozpięcia pasów bezpieczeństwa, nieodpowiedniej temperatury, pozostawienia dziecka w pojeździe lub zbyt długiego okresu podróżowania, rodzice otrzymują sygnał dźwiękowy, a także powiadomienie na swojego smartfona aby móc jak najszybciej zareagować.

Fotelik z systemem SensorSafe dostępny oddzielnie.
(patrz: produkty powiązane)

 


System obrotowy z funkcją Driving Direction Control (D.D.C.)

Innowacyjna funkcja obrotowa Bazy Z zapewnia łatwe wkładanie i wyjmowanie dziecka z pojazdu, a System Driving Direction Control (DDC) zapobiega niewłaściwemu użytkowaniu i montażowi fotelika przodem do kierunku jazdy.

Baza Z-fix dostępna oddzielnie.
(patrz: produkty powiązane)

 

System Modułowy

Dzięki systemowi modułowemu Z-Line, foteliki samochodowe Cloud Z i-Size oraz Sirona Z i-Size są kompatybilne z Bazą Z i tym samym tworzą "system modularny" oferujący jedną bazę dla dwóch fotelików. Baza Z oferuje bezpieczną jazdę już od urodzenia do 105 cm, ok. 4 lat.

Baza Z oraz siedzisko Sirona Z i-Size dostępne oddzielnie.
(patrz: produkty powiązane)


Jednym z największych wyzwań dla inżynierów, zaangażowanych w rozwój bezpieczeństwa dzieci w samochodzie, jest bezpieczne przewożenie wcześniaków i bardzo małych noworodków. W takich przypadkach mięśnie szyi i odruchy nie są jeszcze właściwie rozwinięte, co może prowadzić do opadania głowy dziecka podczas snu w konsekwencji utrudniając oddychanie. Regulacja zagłówka z pasami pozwala na to, aby fotelik rósł wraz z dzieckiem, dzięki temu, zapewnia więcej miejsca dla dużych dzieci.

SPECYFIKACJA

 

Długość / szerokość / wysokość: 665 / 440 / 403-570 mm
Waga: 4,8 kg
UN R129/02
i-Size
Tapicerka może być prana w 30°
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl