Fotelik Cybex Cloud Z2 i-size

Cloud Z2 i-Size

45-87 CM, MAKS. 13 KG (OK. 24 MIESIĄCE),

UN R129/03 i-Size

 

i-Size w skrócie

    Obowiązkowe podróżowanie w pozycji tyłem do kierunku jazdy do 15. miesiąca życia
•    Nowe, bardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa, np. badanie zderzeń bocznych 
•    Wzrost, a nie waga, jako główna miara stosowana do klasyfikacji 
•    Zawsze montowane za pomocą ISOFIX lub samochodowego pasa bezpieczeństwa z górnym pasem mocującym
•    Homologacja bez ograniczeń dla wszystkich siedzeń pojazdów z oznaczeniem „i-Size”; dla wszystkich innych pojazdów homologacja zgodnie z wykazem typów

 

W luksusowych podróżach Cloud Z2 i-Size nie ma sobie równych. Przestronne siedzisko i ustawienia odchylania zarówno w samochodzie, jak i poza nim, gwarantują nieprzerwany wypoczynek.

 

Ochrona przed uderzeniem bocznym 

Wypróbowany i przetestowany system ochrony przed uderzeniem bocznym (L.S.P.) fotelika Cloud Z2 i-Size firmy CYBEX zapewnia lepszą ochronę na drodze. Już pierwsze siły uderzenia podczas kolizji bocznej są redukowane przez osłonę wysuniętą w stronę drzwi. Wraz z elastyczną skorupą redukuje do 25% sił uderzenia, kierując je z dala od dziecka.

 Pełna ochrona przed słońcem

Duża budka zapewnia nie tylko ochronę przed słońcem UPF50+, lecz służy również jako osłona przed wiatrem, a nawet hałasem ulicznym. Nieużywaną budkę można z łatwością złożyć.

Rośnie razem z dzieckiem

Regulowany zagłówek ma 12 pozycji, które umożliwiają dostosowanie go w miarę wzrostu dziecka. Wbudowana prowadnica pasów bezpieczeństwa fotelika sprawia, że regulacja jest szybka i intuicyjna – wystarczy kilka sekund, by dopasować fotelik do rosnącego dziecka.

Dobry rozmiar dla najmniejszych podróżników

Cloud Z2 i-Size posiada wyjmowaną wkładkę dla noworodka, która zapewnia noworodkom niemal płaską pozycję leżącą. Pomaga to zmniejszyć ryzyko przechylania się główki dziecka do przodu podczas snu, co może prowadzić do poważnych problemów z oddychaniem. Aby zapewnić wystarczające miejsce w miarę wzrostu, wkładkę dla noworodka należy wyjąć, gdy dziecko osiągnie wzrost powyżej 60 cm.

 

Skorupa absorbująca energię

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze: skorupa fotelika absorbuje siły uderzenia i chroni dziecko.

 

System obrotowy z funkcją Driving Direction Control (D.D.C.)

Innowacyjna funkcja obrotowa baza zapewnia łatwe wkładanie i wyjmowanie dziecka z pojazdu, a System Driving Direction Control (DDC) zapobiega niewłaściwemu użytkowaniu i montażowi fotelika przodem do kierunku jazdy.

Baza Z2 (do nabycia osobno) jest solidną podstawą systemu modułowego CYBEX Z2 Line, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i stabilność fotelika samochodowego. Mechanizm obrotowy pozwala na obrócenie fotelika w stronę drzwi samochodu, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka. Baza Z2 (do nabycia osobno) będzie służyć przez wiele lat, ponieważ jest kompatybilna zarówno z fotelikami Cloud Z2 i-Size, jak i następnym fotelikiem samochodowym, Sirona Z2 i-Size (do nabycia osobno). Oba te foteliki umożliwiają odchylenie w samochodzie, zapewniając dodatkowy komfort na drodze.
 
 

Cloud Z2 i-Size Car Seat - w to Set Up a Travel System

 

 

 KOLORYSTYKA

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl