Fotelik Cybex aton B2 i-size

 

Fotelik samochodowy Aton B2 i-size

Aton B2 i-Size

45 - 87 cm, max. 13 kg

 

Aton B i-Size oferuje bezpieczne podróżowanie dla dzieci od urodzenia do ok 24 miesięcy.

 

Budka przeciwsłoneczna XXL z filtrem UPF50+ zagwarantuje ochornę przed słońcem a regulowany zagłówek odpowiednio dopasujesz do wzrostu swojego maluszka. System Ochrony Bocznej oferuje dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku kolizji bocznej. Aton B i-Size wraz z kompatybilną Bazą M zapewni dodatkową stabilność montażu. Aton B i-Size waży jedynie 3.9 kg i może zostać zamontowany na dowolnym wózku CYBEX lub gb. Wyjmowana wkładka dla noworodka umożliwi ergonomiczne podróżowanie dla mniejszych dzieci.

System Ochrony Bocznej

Budka przeciwsłoneczna XXL

11 pozycji regulacji zagłówka

 

Redukcja siły uderzenia bocznego

 

 

L.S.P. to dodatkowa ochrona boczna, która przyjęła formę dwóch paneli, które otwieramy na moment przed wyruszeniem w drogę - uruchamiamy tylko panel znajdujący od strony drzwi małego pasażera. W przypadku zderzenia bocznego, panele te przyjmują na siebie znaczną część energii powstałej podczas uderzenia, a następnie przekierowuje ją na skorupę fotelika, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo malucha o 25%.

 

Dopasowany do małych rozmiarów

Maluszek potrzebuje szczególnej opieki i wsparcia dla uzyskania jak najbardziej ergonomicznej postawy. Cybex Aton B i-Size posiada komfortowa wkładkę dla noworodków, którą możemy demontować wraz z upływem czasu i rozwojem dziecka. Wkładka sprawia, że maluszek czuje się komfortowo i posiada miękkie otulenie, które pozwala mu podróżować nie tylko wygodnie, ale także z zachowaniem prawidłowej pozycji leżącej.

 

 

Fotelik dopasowany do wzrostu dziecka

Prawdą jest, że maluchy rosną jak na drożdżach - nawet, jeśli nie zawsze to dostrzegamy. Fotelik Aton B i-Size jest przygotowany na takie okoliczności, o czym świadczy jednoczesna regulacja pasów bezpieczeństwa i zagłówka. Co więcej, zagłówek jest regulowany w aż 11 stopniach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy fotelik do rosnącego dziecka.

 

Chroni Twoje dziecko przed wiatrem i zimnem

Fotelik został stworzony po to, aby chronić Twoje dziecko i zapewnić mu komfort użytkowania niezależnie od okoliczności. Aton B i-Size jest gotowy na nagłe zmiany pogody - posiada dużą budkę z filtrem UPF50+, dzięki której podróżowanie w towarzystwie słońca nie będzie uporczywe i pomoże uniknąć problem przepocenia czy przegrzania, z którym często borykają się maluszki.

 

Łatwa obsługa

Ważący jedyne 3.9 kg fotelik Aton B i-Size jest łatwy w przenoszeniu.

 

Kompatybilny z bazą ONE

 Cybex Aton B i-Size jest kompatybilny z bazą ONE tej samej marki. Baza jest wyposażona w zaczepy ISOFIX, za pomocą których w szybki i wygodny sposób zamontujemy ją w pojeździe oraz nogę stabilizującą. Wskaźniki znajdujące się na bazie poinformują o poprawności wpięcia. Po tym zabiegu instalacja fotelika jest naprawdę prosta, a co więcej - jego pozycja jest niemal nienaruszalna.

 

 

 

 • Długość:

  660 mm

  Szerokość:

  440 mm

  Wysokość:

  565 mm

   
 • Waga:

  3.9 kg

 • Pielęgnacja:

  Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°

 • W zestawie:

  W zestawie z wkładką dla noworodka

 • Kompatybilne Bazy:

  Base M, Aton B i-Size
   
   
   
  volcano black
   
   
   
  bay blue
   
   
  dynamic red
   
   
   
   
  steel grey
   

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl