joie

Fotelik Maxi-cosi Pebble 360

Od urodzenia do ok. 13kg

do około 15 miesiąca życia
Od 40 do 83 cm

 

 

Maksymalnego komfort i bezpieczeństwo podczas podróżowania już od pierwszego dnia życia dziecka. Pebble 360 można używać od narodzin do ok. 15 miesiąca życia. Fotelik płynnie i łatwo można obracać w bazie FamilyFix 360 (sprzedawane oddzielnie) za pomocą jednej ręki.

Fotelik samochodowy Pebble 360 jest zgodny z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03) i należy go używać w pozycji tyłem do kierunku jazdy.

 

Fotelik Maxi-Cosi Pebble 360 można używać jako obrotowego fotelika samochodowego w połączeniu z bazą FamilyFix 360 (sprzedawane oddzielnie). Nasza baza do fotelików samochodowych FamilyFix 360 jest wyposażona w uchwyty ISOFIX i nogę podpierającą, aby zagwarantować najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy montaż fotelika samochodowego.

Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki któremu fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360 można z łatwością obracać jedną ręką. Dzięki temu zapinanie dziecka w foteliku samochodowym nigdy nie było tak łatwe.

 Fotelik Maxi-Cosi Pebble 360 jest należy do nowej generacji fotelików z obrotowym systemem, jest częścią rodziny fotelików obrotowych 360. Rodzina fotelików 360, w której skład wchodzą: obrotowa baza FamilyFix 360 oraz dopasowane foteliki samochodowe: Pebble 360 (do ok. 15. miesiąca życia) i Pearl 360 (do 4. roku życia), doskonale sprawdzi się w przypadku dzieci od urodzenia do 4. roku życia.

 

Bez względu na porę roku słońce wydziela szkodliwe promieniowanie UV, które może stać się przyczyną nagłych oparzeń i późniejszych nowotworów. Dlatego Pebble 360 został wyposażony w rozkładany daszek z filtrem UPF 50+, który ochroni główkę maluszka przed nadmierną ekspozycją na słońce.

 

Climaflow

Dla bezpieczeństwa i komfortu dziecka, fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360 jest wyposażony w tzw. system ClimaFlow, który umożliwia odpowiedni przepływ powietrza zapewniając dziecku komfort termiczny.System ClimaFlow, pianka oddychająca i tkaniny, które wspomagają prawidłową i komfortową cyrkulację powietrza, zapewniają dziecku prawidłową temperaturę, nawet w bardzo ciepłe dni.

Ochrona boczna G-cell

 Aby zapewnić dziecku dodatkową ochronę w przypadku zderzenia bocznego, fotelik samochodowy Pebble 360 jest wyposażony w innowacyjną ochronę boczną z technologią G-CELL, czyli dodatkowe wbudowane zabezpieczenie.

 

Uprząż fotelika ze specjalnym system Easy-in w Maxi-Cosi Pebble 360 sprawia, że wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i nie wymaga specjalnego wysiłku, a wyjątkowo wygodna wkładka Baby-hugg zapewnia maleństwu komfort przez cały czas. Wkładka redukcyjna pozwala także na odpowiednie podparcie główki i innych części ciała najmłodszych użytkowników Maxi Cosi Pebble 360.

 

 Odpowiednio podparta głowa, to jeden z filarów bezpieczeństwa. Nowatorska konstrukcja modelu Pebble 360 pozwala na płynną regulację zagłówka, przy jednoczesnej zmianie wysokości pasów.Uprząż fotela reguluje się bardzo łatwo, a wysokość pasów ustawiana jest automatycznie wraz z wysokością zagłówka. Dzięki temu fotelik zawsze jest dobrze dopasowany do gabarytów rosnącego dziecka.

 

WAGA: 4,30kg

 

Essential Black

 

Essential Blue

 

 

Essential Grey

 

Essential Green

 

 

Essential Graphite

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl