Fotelik Maxi-cosi Tinca

Fotelik Maxi-cosi Tinca

(cabriofix i-size)

Od urodzenia do ok. 12kg
Od 45do 75 cm

 

Ważący zaledwie 3,2 kg, zgodny z normą i-Size fotelik Tinca został zaprojektowany dla wygody rodziców. Ponadto jego zgodność z normą i-Size gwarantuje zawsze bezpieczną podróż samochodem.

 

  • Lekka konstrukcja
  • Zgodność z normą i-Size dla większego bezpieczeństwa
  • Duży daszek przeciwsłoneczny z ochroną UV
  • Elastyczny system podróżny

Fotelik samochodowy Tinca to model świetny dla wszystkich, zarówno w samochodzie, jak i podczas spaceru. Z uwagi na lekką konstrukcję fotelik ten bardzo łatwo jest przenosić do i z samochodu.

 

Jest także wygodny i bezpieczny dla Twojego maleństwa dzięki wkładce dla noworodka z poduszką pod główkę. Wkładka dla noworodka utrzymuje główkę dziecka w bezpiecznej i wygodnej pozycji, gdyż zawsze doskonale pasuje.J\Wkładka jest bardzo miękka, dzięki czemu każdy maluszek będzie mógł się cieszyć najwyższym poziomem komfortu. Wraz z rozwojem maluszka możemy stopniowo demontować wkładkę.

Tinca posiada dodatkową ochronę przed uderzeniami bocznymi. Oznacza to, że w jej konstrukcję wbudowano materiał wchłaniający wstrząsy i energię, która powstała w wyniku zderzenia. Tinca jest fotelikiem, który dostarcza Ci to, czego potrzebujesz - jest przygotowany na każdą, nawet najbardziej kryzysową sytuację.

Maxi Cosi Tinca posiada duży daszek przeciwsłoneczny, który reguluje się w sposób niezależny - zostal stworzony z elastycznego materiału wyposażonego w filtr UV 50, dzięki czemu maluszek może cieszyć się wysoką ochroną przed słońcem wtedy, gdy tylko nadejdzie taka potrzeba

Fotelik Maxi-Cosi Tinca pasuje do większości samochodów, tak więc nie musisz się martwić, jeśli jeździsz różnymi autami — w tym zgodnym z normą i-Size foteliku Twój maluch będzie zawsze podróżować bezpiecznie i wygodnie. Ten lekki model dziecięcego fotelika samochodowego można zamocować w aucie za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub uchwytów ISOFIX.Fotelik zgodny z normą i-Size zapewnia bezpieczną podróż tyłem do kierunku jazdy.

Maxi Cosi Tinca jest niezwykle prosty w montażu - instalacja w pojeździe odbywa się za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa, a opcjonalnie możemy użyć złączy Isofix, do czego wymagana jest baza. Tinca jest kompatybilny z bazą Family Fix 2, która dzięki wskaźnikom wizualnym czyni montaż fotela jeszcze bardziej intuicyjnym.

 

 

KOLORYSTYKA

 

 

Essential Black

 

Essential Red

 

Essential Graphite

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl